2. Wstępna wycena

Na podstawie wypełnionego formularza i ustaleń, dział sprzedaży przygotowuje pierwotną wycenę uwzględniając wszystkie zmienne oraz wybór dodatków i sposobu wykończenia.

3. Akceptacja wyceny

W celu uruchomienia realizacji zamówienia konieczna będzie akceptacja wyceny. Przed wysłaniem montażystów na pomiar z natury, będziemy prosili o dokonanie ustalonej wpłaty na poczet realizacji zamówienia.

4. Pomiar z natury

Dokładność to nasze drugie imię! Po akceptacji wyceny wstępnej niezbędny jest pomiar z natury w miejscu realizacji. W tym celu umówimy z Tobą w dogodnym terminie spotkanie z naszym monterem.

5. Potwierdzenie zamówienia

Po otrzymaniu wymiarów z natury i końcowych ustaleń dział sprzedaży zweryfikuje pierwotną wycenę i prześle informacje, w tym zakresie.
Końcowym potwierdzeniem zamówienia poza dokonaniem umówionej wpłaty jest potwierdzenie OWU – ogólnych warunków umownych i obowiązująca korespondencja mail-owa. Jest to prosta i szybka ścieżka realizacji zamówień.

6. Produkcja wyrobu

Po otrzymaniu końcowego potwierdzenia wraz z pomiarami z natury i zaksięgowaniu ustalonej wpłaty przekazujemy zamówienie do działu projektowego. Następnie nasz inżynier przygotowuje na podstawie Państwa wyborów oraz pomiarów z natury projekt zamówienia. Będziemy prosili Państwa o zatwierdzenie projektu. Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji projektu, wyrób zgodnie z procedurami i zachowaniem norm jakościowych będzie produkowany w naszym zakładzie produkcyjnym. Finalna kompletacja i pakowanie następuje w ZP01 w Sońsku 06-430 przy ul. Ciechanowskiej 26.

7. Dostawa

W przypadku zamówienia produktu z montażem, w ustalonym terminie wyrób będzie dostarczony do Państwa. W tym przypadku transport jest wliczony w cenę.
W przypadku zamówienia wyrobu bez montażu, standardem jest przygotowanie i odbiór zapakowanego towaru w ZP01 – zakładzie produkcyjnym nr 1 w Sońsku 06-430 przy ul. Ciechanowskiej 26 (wg Icoterms EXW). Można dodatkowo także zamówić transport w wyznaczone miejsce w Polsce i Europie (wg Icoterms CPT).

8. Montaż

W przypadku zamówienia produktu z montażem, zamówione produkty są wbudowywane we wskazanym przez Państwa miejscu. Po dokonaniu odbioru końcowego rozpoczyna się okres gwarancji i rękojmi.